O nás

Společnost ELSO Service Brno,spol. s r.o. vznikla jako samostatná jednotka skupiny Elso Group, která ji rozšiřuje o tým zkušených IT specialistů, schopných dodat jakékoliv řešení v oblasti informačních technologií.

V těchto vodách máme 15leté zkušenosti a tak dobře víme, jak je důležité udržení kontaktu s technickým pokrokem i legislativními změnami. Proto jsou naše aplikace vždy zárukou moderních řešení s využitím nejnovějších technologií a s garancí úprav při změnách zákonů, nařízení a vyhlášek.

Sídlo naší společnosti je v Brně, nicméně řešení za Vámi přijedeme konzultovat kamkoliv.

Certifikace

Naše společnost podporuje vzdělávání zaměstnanců a odborný růst specialistů. Cílem takové podpory je zvyšování profesních dovedností a znalostí zaměstnanců prostřednictvím různých kurzů a školení, které jsou v mnohých případech zakončeny certifikační zkouškou.

V oblasti projektového řízení, na kterou klademe v naší společnosti velký důraz, zaměstnáváme odborníky s mezinárodně platným certifikátem, vzájemně uznávaným s certifikáty PMI:

U držitelů tohoto certifikátu jsou zaručeny jejich technické, behaviorální a kontextové kompetence pro řízení projektů.

Projektový management je v naší společnosti uplatňován v souladu s mezinárodně platnými normami, zejména se jedná o směrnice:

V technické oblasti jsou naši specialisté držiteli významných certifikátů především v oblasti databází a tvorby programového kódu. Jedná se například o tyto certifikáty:

Preferred Partner Gold HP
Oracle Database 10g Administrator - Certified Associate
Oracle Database 11g Administrator - Certified Associate
Oracle Database SQL - Certified Expert
PL/SQL Developer - Certified Associate
Advanced PL/SQL Developer - Certified Professional
Java SE 6 Certified Professional

Kontaktujte nás

V případě, že Vás zaujala naše profesní způsobilost, neváhejte nás kontaktovat.